ua ru
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ІМПОРТЕР
COROTOP В УКРАЇНІ

Мембрани

Супердифузійна мембрана Коротоп

В останні роки модною тенденцією стало використання підпокрівельного приміщення в якості житлового (і горища з сіннику відходять в епоху вінтажу), то нині супердифузійна мембрана COROTOP - найоптимальніше рішення для облаштування скатних дахів і вентильованого простору.

Мембрана потрібна для відводу вологи з утеплювача і для захисту від проникнення водяної пари, що утворюються у внутрішніх приміщеннях в результаті життєдіяльності людей.

Також, мембрана замінює собою гідроізоляційні плівки, які так недоречно створюють під покрівлею ефект сауни. Досвідчені покрівельники розуміють, що при використанні звичайних низькопаропроникних плівок важко витримати величину вентиляційного зазору, а це неминуче призведе до зволоження теплоізоляції. Надлишкова вологість призводить до намокання утеплювача, і, отже, зниження його теплотехнічних характеристик, промерзання даху і утворення криги на покрівельному покритті, гниття крокв і обрешітки, появі цвілі і псування внутрішньої обробки приміщень.

Завдяки високій паропроникності мембрани Corotop, її можна укладати впритул на теплоізоляцію без дотримання вентиляційного зазору. Також, таке укладання дозволяє уникнути вивітрювання утеплювача. Структура матеріалу Коротоп — цє тришаровий високопаропроникний матеріал з армованою решіткою з поліпропіленових волокон в своєму складі. На мембрані розташовані спеціальні малюнки, що спрощують її монтаж. Напуски мембран необхідно з'єднувати спеціальними клейкими стрічками для з'єднання покрівельних мембран. І ще такий цікавий момент - ви можете використовувати Коротоп, як вітроізоляційну мембрану в ході будівництва.

×