ua ru
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ІМПОРТЕР
COROTOP В УКРАЇНІ

Кровельна мембрана Corotop® STRONG

Супердифузійна мембрана Corotop® STRONG - це мембрана з високою паропроникністю (1800 / 3000г / м2 / 24г). Служить для застосування в будівництві в якості покрівельної мембрани для скатних утеплених дахів всіх видів з суцільною обрешіткою і без. Завдяки невеликій вазі і хорошим гідроізоляційним властивостям, мембрана може застосовуватися в будь-яких кліматичних зонах і укладається при будь-яких погодних умовах (навіть при мінусових температурах) та не втрачає при цьому своїх властивостей.

Завдяки своїй будові при використанні спеціальних матеріалів мембрана має високу водонепроникність (> -1500 / 4500мм H2O), що сприяє великому опору воді і вологості, дозволяючи вести монтажні роботи за будь-яких погодних умов. З огляду на високі параметри міцності, продукт мало піддається механічним пошкодженням. Спеціальні стабілізуючі добавки надають продукту збільшений опір дії ультрафіолетових променів (навіть до 3 місяців), тому монтаж покриття може початися з запізненням.

Завдяки застосуванню мембрани Corotop® STRONG довговічність горища і дерев'яної конструкції покрівлі значно поліпшується, гарантуючи сухий мікроклімат всередині горищного приміщення, а як наслідок здоровий мікроклімат і в будинку в цілому.

Граматура 160 г/м²
Міцність на розрив: цвяхом уздовж / поперек 190 N / 275 N
Стійкість до проникнення води клас W1
Реакція на вогонь клас E
Коефіцієнт SD 0,02 м
Стійкість до ультрафіолетового випромінювання 3 міс
Розміри Corotop® STRONG 1,5м x 50пм = 75м²

Мембрана на кроквах укладається написами вгору, вздовж схилу жолоба.

Закріпити мембрану скобами до кроквяної балки.

Для міцності на балці необхідно наклеїти герметичну стрічку (наприклад Coropur®).

Закріпити контррейки і обрешітку на розтягнуту мембрану. Контррейка забезпечує зазор між мембраною і обрешіткою для вентиляції покрівлі.

Плівку укладаємо з внапуск 10 см (при ухилі покрівлі менше 30⁰ - 20 см). Краї рекомендується склеїти односторонньою стрічкою (Coroband®) або двосторонньою (Coromix®).

Стики мембрани з елементом, що виступає над поверхнею даху, повинні відбуватися як на малюнку (наприклад за допомогою стрічки Corobutyl®).

При облаштуванні малих елементів (вентиляційна труба, антенний вихід та ін.), мембрану надрізати у формі трапеції, а краї прибити до обрешітки.

×