ua ru
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ІМПОРТЕР
COROTOP В УКРАЇНІ

Кровельна мембрана Corotop® CLASSIC 130г/м²

Супердифузійна мембрана Corotop® CLASSIC - це мембрана з високою паропроникністю, яка використовується при облаштуванні скатних дахів. Завдяки невеликій вазі і хорошим гідроізоляційним властивостям, мембрана може застосовуватися в будь-яких кліматичних зонах і укладається при будь-яких погодних умовах (навіть при мінусових температурах) без втрати своїх властивостей.

Завдяки своїй будові, при використанні спеціальних матеріалів, мембрана має високу водонепроникність (> 1500/4500 мм H2O), що сприяє великому опору воді і вологості. Це дозволяє вести монтажні роботи за будь-яких погодних умов.

Спеціальні стабілізуючі добавки надають продукту збільшений опір дії до ультрафіолетових променів (навіть до 3 місяців), тому монтаж самої покрівлі може початися з деяким запізненням у часі. Використання новітніх досягнень і ефективних технологій привело до створення продукту дуже високої якості з доступною і привабливою ціною. На продукті розташовані спеціальні малюнки, що допомагають при монтажі самої мембрани, а оригінальна етикетка та логотип Corotop® CLASSIC на мембрані гарантують відповідну якість продукту і його оригінальність.

Завдяки застосуванню мембрани Corotop® CLASSIC життєздатність горища і дерев'яної конструкції покрівлі значно поліпшується, гарантуючи сухий мікроклімат всередині приміщення горища, а як наслідок здоровий мікроклімат і в будинку в цілому.

Напуски мембран необхідно з'єднувати спеціальними стрічками для з'єднання покрівельних мембран (наприклад Coromix®). Під контррейки необхідно застосовувати ущільнюючу стрічку для контррейок (наприклад Coropur®).

УВАГА!!!

Corotop® CLASSIC може використовуватися також як вітроізоляційна плівка в ході будівництва.

Застосування:

  • мембрана, розроблена для покрівель із суцільною і розрідженою обрешіткою
  • для первинного перекриття скатних, утеплених і вентильованих покрівель
  • для більшості покрівельних покриттів зокрема для цементно-піщаної, керамічної і металочерепиці
  • рекомендується для ремонту покрівлі та мансарди з застосуванням "зворотної технології "

Переваги:

  • зводить до мінімуму втрати тепла
  • захист теплоізоляції від вологи
  • продукт тришаровий з високою стійкістю до старіння

Продукт доступний також у версії з двома клейовими смугами — Corotop Classic 130+

Граматура 130 г/м²
Міцність на розрив: цвяхом уздовж / поперек 160 N / 225 N
Стійкість до проникнення води клас W1
Реакція на вогонь клас E
Коефіцієнт SD 0,02 м
Стійкість до ультрафіолетового випромінювання 3 міс
Розміри Corotop® CLASSIC 130 1,5м x 50пм = 75м²

Мембрана на кроквах укладається написами вгору, вздовж схилу жолоба.

Закріпити мембрану скобами до кроквяної балки.

Для міцності на балці необхідно наклеїти герметичну стрічку (наприклад Coropur®).

Закріпити контррейки і обрешітку на розтягнуту мембрану. Контррейка забезпечує зазор між мембраною і обрешіткою для вентиляції покрівлі.

Плівку укладаємо з внапуск 10 см (при ухилі покрівлі менше 30⁰ - 20 см). Краї рекомендується склеїти односторонньою стрічкою (Coroband®) або двосторонньою (Coromix®).

Стики мембрани з елементом, що виступає над поверхнею даху, повинні відбуватися як на малюнку (наприклад за допомогою стрічки Corobutyl®).

При облаштуванні малих елементів (вентиляційна труба, антенний вихід та ін.), мембрану надрізати у формі трапеції, а краї прибити до обрешітки.

×