ua ru
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ІМПОРТЕР
COROTOP В УКРАЇНІ

Пароізоляція

Пароізоляційні плівки і мембрани Corotop® знаходять широке застосування в системах дахів і горищних приміщеннях. Вони служать внутрішнім гідроізоляційним шаром покрівельної конструкції. Їх функція захищати теплоізоляційний шар від проникнення водяної пари, що утворюється у внутрішніх приміщеннях в результаті життєдіяльності людей. Адже люди в приміщеннях готують їжу, приймають душ та ін. Коли температура на вулиці нижче, ніж в будинку, вологе повітря буде прагнути назовні. Тому якщо немає пароізоляції, то вся волога буде осідати на утеплювачі. Пароізоляція в значній мірі сприяє збереженню функції теплоізоляції.

Сучасні пароізоляції, такі як активна пароізоляція, дифузія водяної пари, дають можливість невеликого обміну водяної пари між горищним приміщенням та природним оточенням даху. Це допомагає попередити  виникнення "ефекту поліетиленового пакета".

Пароізоляція Corotop® - сучасні активні пароізоляційні мембрани. Застосовуються як пароізоляція внутрішньої сторони горищного приміщення. Захищають шар теплоізоляцію від водяної пари, що виникає у внутрішніх приміщеннях.

×