ua ru
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ІМПОРТЕР
COROTOP В УКРАЇНІ

Corotop® Active Control

Corotop® ACTIVE CONTROL - сучасна активна пароізоляційна мембрана. Застосовується як пароізоляція внутрішньої сторони горищного приміщення. Захищає шар теплоізоляції від водяної пари, що виникають у внутрішніх приміщеннях.

Застосування покрівельної мембрани Corotop® ACTIVE CONTROL, значно подовжує термін служби даху.

Однак слід пам'ятати, що мембрану Corotop® ACTIVE CONTROL можна застосовувати тільки в разі застосування в високопропускної покрівельної конструкції.

Corotop® ACTIVE CONTROL — подвійний шар пароізоляції на основі нетканого поліпропілену, продукт активно пароізоляційний, для використання на даху, стінах і підлозі в якості регулятора паропроникнення. Усуває ефект «пластикового пакету»

Застосування:

  • підходить для горищ, стін та стель
  • рекомендується для приміщень з високим рівнем водяної пари
  • продукт використовується з високопаропроникною мембраною

Corotop® ACTIVE CONTROL захищає від появи плісняви та грибку, регулює рівень пари в приміщенні, захищає теплоізоляцію від дії вологи. Має легкий та зручний спосіб встановлення.

Граматура 100 г/м²
Міцність на розрив: цвяхом уздовж / поперек 120 N / 160 N
Паропроникність 5-6 г/м²/24 год
Реакція на вогонь клас E
Коефіцієнт SD 15 м
Розміри Corotop® ACTIVE CONTROL 1,5м x 50пм = 75м²

Пароізоляція укладається після укладання теплоізоляції, горизонтально або паралельно кроквяних ніг, в залежності від потреб і ступеня складності конструкції крокв. У разі горизонтального укладання найкраще почати зверху - від захисту кроквяних затяжок або коника. Незалежно від способу розтягування пароізоляції, її потрібно укладати з легкою напругою - злегка натягуючи. Пароізоляцію кріпимо до кроквяних ніг скріпками за допомогою степлера, або двосторонньої клейкої стрічки Coromix®.

Кожен наступний шар укладаємо внапуск мінімум 7 см і ущільнюємо, заклеюючи клейовою стрічкою - односторонньою зовні закладки або двосторонньою зсередини закладки. Двостороння стрічка дозволяє обмежити кількість точок кріплення степлером.

Після застосування степлера, місця пробою слід заклеїти стрічкою Corofix® для їх ущільнення.

У місцях з'єднання з вертикальними елементами, наприклад колінчатими стінами, димоходами, вентиляційними трубами, конструктивними елементами даху, а також стінами або перегородками, слід застосовувати спеціальні стрічки, наприклад Corofix®. Важливо в цих місцях залишити відповідні припуски пароізоляційної плівки. У місцях з'єднання з горищними вікнами і слуховими віконцями, слід чинити згідно з рекомендаціями їх виробників, так, щоб з'єднання з рамою або корпусом цих елементів були герметичними.

×