ua ru
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ІМПОРТЕР
COROTOP В УКРАЇНІ

Corotop® REFLEX 115

Corotop® Reflex –пароізоляція з алюмінієвим шаром для використання з боку горища. Мембрана має терморегулюючі властивості в приміщеннях. Успішно захищає термоізоляцію від вологи, гарантуючи її високу якість і надійність, одночасно підвищує ефективність використання енергії на горищі. Має здатність повертати 60% випромінюваного тепла за рахунок використання спеціального відбиваючого покриття. Стійка до механічних пошкоджень і дуже міцна. Використовується незалежно від типу покриття даху.

Використовується для горищ, стін та стелі.

Corotop® REFLEX  запобігає появі цвілі і грибків, допомагає підтримувати здоровий і свіжий мікроклімат на горищі, а також підвищую енергоефективність будинку.

Граматура 115 г/м²
Міцність на розрив: цвяхом уздовж / поперек 125 N / 170 N
Реакція на вогонь клас E
Коефіцієнт SD 15 м
Розміри Corotop® REFLEX 1,5м x 50пм = 75м²

Пароізоляція укладається після укладання теплоізоляції, горизонтально або паралельно кроквяних ніг, в залежності від потреб і ступеня складності конструкції крокв. У разі горизонтального укладання найкраще почати зверху - від захисту кроквяних затяжок або коника. Незалежно від способу розтягування пароізоляції, її потрібно укладати з легкою напругою - злегка натягуючи. Пароізоляцію кріпимо до кроквяних ніг скріпками за допомогою степлера, або двосторонньої клейкої стрічки Coromix®.

Кожен наступний шар укладаємо внапуск мінімум 7 см і ущільнюємо, заклеюючи клейовою стрічкою - односторонньою зовні закладки або двосторонньою зсередини закладки. Двостороння стрічка дозволяє обмежити кількість точок кріплення степлером.

Після застосування степлера, місця пробою слід заклеїти стрічкою Corofix® для їх ущільнення.

У місцях з'єднання з вертикальними елементами, наприклад колінчатими стінами, димоходами, вентиляційними трубами, конструктивними елементами даху, а також стінами або перегородками, слід застосовувати спеціальні стрічки, наприклад Corofix®. Важливо в цих місцях залишити відповідні припуски пароізоляційної плівки. У місцях з'єднання з горищними вікнами і слуховими віконцями, слід чинити згідно з рекомендаціями їх виробників, так, щоб з'єднання з рамою або корпусом цих елементів були герметичними.

×